Banyoda Minimalizm

  |   Uncategorized @tr

Minimalizm 1960’lardan süregelen modern sanat ve müzik alanında işlev gösteren sadelik ve nesnelliği ön plana çıkaran bir akımdır.


Minimalizm hayatımızdaki kalabalık ve işlevsiz düzenden sıyrılıp sadece gerekli ve işe yarayan objeleri hayatımıza dahil etme gayesidir. Bu düzenden sıyrılmayı başarabilenlere ise minimalist diyoruz. Minimalistler, işlerini, evlerini hatta kıyafetlerini bile minimalizme dayalı olarak tercih ederler. Son dönemde daha fazla ilgi toplayan bu akım toplumlar arasında hızlı bir şekilde yayılmaya başladı. Hızla yayılan bu ilgi beraberinde insanların iş ve evlerindeki dekorasyon ve düzeni değiştirmeyi getirdi. Artık insanlar gerçekten işe yaramayan, karmaşıklığıyla zihin yoran dekorasyonlardan uzaklaşıp daha sade ve zarif dekorasyonlara yoğunlaştı. İnsanların bu düzene olan ilgisi dekorasyon ve ev eşyası firmalarının da vizyonunun yeni akıma ayak uydurmasını sağladı.


Firmamız SIRDUŞ ise bu akımla birlikte evimizin en önemli parçası olan banyomuzu zarif ve göz alıcı bir şekilde işlemeye koyuldu. Yeni tasarımlar ve yeni bakış açısıyla birlikte duşakabinlerde, küvetlerde, tekne ve banyo dolaplarında sade bir şıklık yakaladı. Aynı zamanda sitemizin kolay arayüzü sayesinde ürünlerimizi görerek banyolarınıza yeni bir tarz getirebilirsiniz. Minimalizm diğer bir anlamda zihin dinlendirme telkinidir, sade ve şık bir düzenle banyonuzda kargaşadan uzaklaşıp küvete uzanıp ruhumuzu dinlendirmek en güzel rahatlama yöntemidir.


Kalıplaşmış kalabalık ev eşyası fikrinden uzaklaşıp yeni, sade bir düzen kurmayı kim istemez ki? Kültürümüzden süregelen bir evi gösteren en önemli bölümün banyolar olduğu fikrinden yola çıkarak farklı tarz banyolarla evimize gelen misafirlerin beğenisini kazanabilmek hepimizi mutlu eder. Sıradan ve sıkıcı duşakabinlerden ziyade çarpıcı tekneler ve güzel banyo dolapları ile banyolarımızı dekore edebiliriz. SIRDUŞ ailesi olarak hedef aldığımız minimalizm akımını sizlere de sevdirmek dileğiyle.